Amin Bassam | Web Geek 📎

Developing solutions for your digital needs

خدمات طراحی سایت با وردپرس

راهکارهای حرفه‌ای برای طراحی وب سایت خاص و سازگار با تمامی دستگاه ها که باعث ایجاد اعتماد و ارتباط بیشتر با مشتریان شما می‌شود

طراحی وبسایت حرفه ای و اصولی یکی از مهمترین جنبه‌های حضور آنلاین قوی برای هر کسب و کاری است. یک وب سایت با طراحی مدرن به خوبی، به کسب و کار کمک می‌کند تا با مشتریان خود ارتباط برقرار کرده و بیشتر شناخته شود و در نهایت فروش و رسیدن به اهداف مد نظر هر کسب و کار را افزایش دهد. در سال‌های اخیر، وردپرس به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های طراحی و مدیریت وب‌سایت تبدیل شده است.

چرا از وردپرس برای طراحی وب استفاده کنیم؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا متن باز است که به شما این امکان  را می‌دهد بدون داشتن تجربه برنامه‌نویسی وب‌سایت خود را طراحی و مدیریت کنید. این پلتفرم کاربرپسند، انعطاف‌پذیر و گزینه‌های سفارشی‌سازی وسیعی را ارائه می‌دهد. وردپرس همچنین دارای جامعه بزرگی از توسعه‌دهندگان، طراحان و کاربران است که پلاگین و قالب‌هایی را ایجاد می‌کنند که طراحی وب را بسیار ساده و خاص میکند. علاوه بر این، وردپرس برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است و در هر بروزرسانی این ویژگی ها و امکانات بر اساس جدیدترین متدها و الگوریتم ها بروزرسانی میشود.

انواع مختلف وب سایت‌هایی که میتوانم برای شما طراحی کنم 💁‍♂️

مزایای داشتن وب سایت برای کسب و کار شما!

داشتن وب سایت به کسب و کار شما اجازه می‌دهد تا بازار جهانی را در اختیار داشته باشد. این کار به شما اجازه می‌دهد تا محصولات و خدمات خود را به مخاطبانی از سراسر جهان عرضه کنید و به تعداد بیشتری از مشتریان دسترسی داشته باشید.

داشتن وب سایت با طراحی حرفه‌ای و به‌روز به کسب و کار شما اعتبار و اعتماد بیشتری در نظر مشتریان خود می‌بخشد. داشتن وب سایت می‌تواند برای مشتریان شما یک نشانه از شفافیت، قابلیت اعتماد، و حرفه‌ای بودن شما در بازار باشد که این یکی از مهمترین عوامل فعالیت صحیح در فضای مجازی میباشد.

داشتن وب سایت به شما اجازه می‌دهد تا ارتباط مستقیم با مشتریان خود برقرار کنید.داشتن وبسایت به شما این امکان را می‌دهد تا در جهت بهبود خدمات و محصولات خود گام‌های مؤثرتری بردارید.

داشتن وب سایت به کسب و کار شما کمک می‌کند که هزینه‌های خود را کاهش دهند. به‌عنوان مثال، شما می‌توانید در روش‌های تبلیغاتی آنلاین به جای تبلیغات سنتی، هزینه‌های بیشتری صرف نکنید.

داشتن وب سایت به شما اجازه می‌دهد تا به خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین به مشتریان اختصاص دهید. این کار فایی را برای مشتریان شما ایجاد میکند تا در هر زمانی که بخواهند به محصولات و خدمات شما دسترسی پیدا کنند، و به صورت آنلاین و در هر زمانی از آن استفاده کنند.

شما با داشتن وب سایت، می‌توانید به داده‌های مشتریان خود دسترسی داشته باشید. این اطلاعات به شما کمک می‌کنند تا در جهت بهبود خدمات و محصولات خود و افزایش رضایت مشتریان تغییراتی را ایجاد کنید.

داشتن وب سایت به کسب و کار شما این امکان را می‌دهد که به راحتی به فروش بیشتری دست پیدا کنند. در واقع، وب سایت می‌تواند به عنوان یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش فروش و فروشگاهی 24 ساعته و بدون تعطیلی تبدیل شود.

خدمات طراحی سایت

طراحی وب سایت با قالب اختصاصی

طراحی وب سایت با استفاده
از قالب‌های آماده

طراحی وب سایت حرفه‌ای و ریسپانسیو برای دستگاه‌های مختلف

طراحی UX، UI و CX

تولید محتوای مناسب برای
وب سایت و وبلاگ

طراحی لوگو و برندینگ وب سایت

ارائه خدمات بهینه‌سازی سرعت لود سایت

طراحی فروشگاه آنلاین و هماهنگ کردن درگاه پرداخت تمامی بانک های عضو شتاب

طراحی گرافیک و تصاویر برای وب سایت

ارائه خدمات ترجمه محتوای وب سایت به زبان‌های مختلف

طراحی ایمیل مارکتینگ و خدمات ارسال ایمیل به مشتریان

طراحی فرم‌های تماس با مشتریان و سیستم‌های پشتیبانی مشتری

بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو SEO

طراحی و توسعه سیستم مدیریت محتوا

افزایش امنیت وب سایت با استفاده از روش‌های مختلف امنیتی

ارائه خدمات پشتیبانی و
نگهداری وب سایت

من را برای پروژه خلاقانه خود استخدام کنید

چه وبسایتی مد نظرتان است؟